اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
 
اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند INCC

اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند در سال 1382 تحت شماره 196 به ثبت رسیده است. هدف از تاسیس این اتاق براساس اساسنامه مصوب عبارتست از جمع آوری اطلاعات بازرگانی در مورد کشور هلند و انتقال آنها به اعضاء اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند و همچنین دعوت از هیئت های اقتصادی هلند، اعزام گروههای بازرگانی ایرانی، برگزاری و مشارکت در نمایشگاههای تخصصی و بین المللی، ارتباط با سفارت ایران در هلند و سفارت هلند در ایران به منظور تسهیلات بازرگانی، کمک به اخذ روادید برای بازرگانان عضو، رفع اختلافات احتمالی بین بازرگانان دو کشور، تحقیق و فراهم نمودن امکانات گسترش صادرات ایران به هلند، برگزاری سمینارهای تخصصی و انتشار بولتن های اطلاعاتی در زمینه توسعه روابط اقتصادی و صنعتی بین ایران و هلند حاوی قوانین و مقررات بازرگانی و صنعتی دو کشور و سایر مطالب مورد علاقه مشترک و انتشار فصلنامه به زبان انگلیسی و فارسی جهت استفاده اعضاء و علاقمندان.

ادامه مطلب...


خدمات اتاق
راهنمای تجارت

کوشش در جهت گسترش ارتباطات و مراودات صاحبان صنایع و بازرگانان ایرانی و کشور مقابل در زمینه تجارت، صنعت، خدمات، کشاورزی، معدن و سایر امور مربوطه.
مطالعه و بررسی بمنظور فراهم آوردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری های صنعتی و بازرگانی و معدنی و کشاورزی در دو کشور.
جمع آوری و ارزیابی اطلاعات آماری و سایر مطالب سودمند در مورد مسایل بازرگانی – صنعتی و اقتصادی دو کشور و قرار دادن این اطلاعات در اختیار متقاضیان ایرانی و کشور مقابل و همکاری با سازمان ها و مقامات صلاحیتدار ایران و کشور مقابل به منظور تشویق و توسعه روابط اقتصادی بین دو کشور

شرکت در نمایشگاه ها

مشارکت در برپایی و اداره نمایشگاه ها و سایر فعالیت های مشابه، در چهارچوب قوانین مربوط و کمک به موسسات، سازمان ها و اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و کشور مقابل علاقمند به شرکت در نمایشگاه های بین المللی که در ایران و کشور مقابل برگزار می شود.

اعزام و پذیرش هیئت های تجاری

- اخذ ویزا

- گسترش مبادلات هیات های نمایندگی و اقتصادی بین دو کشورمراحل عضویت در اتاق مشترک ایران و هلند
 • حق عضویت

  میران حق عضویت سالانه و مبلغ فیش واریزی

  فیش واریزی ورودیه و حق عضویت به مبلغ 30 میلیون ریال معادل 3 میلیون تومان شامل نام و نام خانوادگی به فارسی و لاتین به حساب جام شماره 16/ 16152121 بانک ملت و یا شبا IR63.0120.0000.0000.1615.2121.16 به نام اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند.
  لطفا برروی فیش واریزی در قسمت پرداخت کننده از درج نام افراد متفرقه خودداری و فقط نام شرکت و یا شخص متقاضی بصورت کامل نوشته شود.

 • مدارک مورد نیاز

  مدارک مورد نیاز جهت عضویت در اتاق

  - تکمیل فرم تقاضای عضویت اتاق
  - تصویر روزنامه رسمی شرکت و آخرین تغییرات هیئت مدیره (جهت عضویت حقوقی)
  - تصویر کارت بازرگانی معتبر
  - یک قطعه عکس ۴×۳ رنگی
  - تصویر شناسنامه و هر دو طرف کارت ملی

 • ارسال مدارک

  نحوه ارسال مدارک و فیش واریزی

  خواهشمند است کلیه مدارک به همراه نام کامل عضو و شرکت مربوطه را به آدرس تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند تحویل نمایید.
  تلفن تماس اتاق: 1349-8838-21-98+
   

 • تایید نهایی

  تاییدیه اتاق مشترک جهت عضویت سالانه

  پس از ارسال مدارک منتظر تایید عضویت توسط اتاق مشترک ایران و هلند باشید.


تبلیغات

 
 نشانی اتاق: تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند
تلفن تماس: 1349-8838-21-98+
پست الکترونیک: info@iranholland.com

 
نمایش سایت در زبان های دیگر: English