چهار شنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishاساسنامه مصوب شورایعالی نظارت مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دانلود اساسنامه اصلاح شده بهمن 1397 ...

لیست نمایشگاههای هلند سال 2018
دریافت لیست نمایشگاه ...
لیست نمایشگاههای هلند سال 2017
لیست نمایشگاههای هلند سال 2017 ...
لیست نمایشگاههای هلند در سال 2016
لیست نمایشگاههای هلند در سال 2016 ...

Iran
Netherlands

 
اطلاعیه ها

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 تا 13 اردیبهشت ماه با حضور شرکتهایی از هلند

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 تا 13 اردیبهشت ماه با حضور شرکتهایی از هلند

به گزارش شهرنوشت، علی محمد مختاری، مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضایسبز شهر تهران با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکیو صنایع وابسته از روز یکشنبه 8  اردیبهشتماه با حضور بیش از260 تولیدکننده داخلی در زمینهگل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته و بیش از 17 شرکت خارجی و نمایندگان آنها ازکشورهای آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، اتریش، ترکیه، ارمنستان، روسیه و سوئیسآغاز به کار خواهد کرد، اظهار کرد: این نمایشگاه ساعت 11:30 صبح روز یکشنبه، هشتماردیبهشت در مجتمع نمایشگاهی گفتگو، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو آغاز به کارکرده و تا روز جمعه 13 اردیبهشتاز ساعت 10 صبح الی 21 برپا خواهد بود و شهروندانمی توانند جهت بازدید همه روزه در این ساعات به نمایشگاه مراجعه کنند.

 

وی ادامه داد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان گل های شاخه بریده، گیاهانآپارتمانی و فضای باز، لوازم و ادوات باغبانی و انواع گلدان و ... حضور خواهندداشت و آخرین دست آوردهای خود را به نمایش می گذارند.  

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به اینکهترویج فرهنگ گیاه پروری و فضای سبز و جلب مشارکت های مردمی و ترغیب بازدیدکنندگانبه نگهداری و پرورش گل و گیاه و آشنایی آنان با گونه های متنوع گیاهی از اهدافبرگزاری نمایشگاه های گل و گیاه است، عنوان کرد: پیرو برگزاری این نمایشگاه ها،شاهد تحولاتی مثبت در صنعت گل وگیاه کشور و انسجام بیشتر تولیدکنندگان داخلی درارتقاء کیفیت تولیدات خود نیز بوده ایم.

مختاری در خصوص برنامه های جانبی نمایشگاه گفت: پیرو استقبال چشمگیرشهروندان از راه اندازی کاروان های گل، از روز یکشنبه 8 اردیبهشت، همزمان با آغازبه کار نمایشگاه، کاروانی از احجام تزیین شده با گل های زیبا به مدت 6 روز در سطح شهرتهران به گردش در خواهد آمد.

وی با اشاره به تقاضاهای مکرر بازدیدکنندگان در نمایشگاه های پیشینبرای خرید گل و گیاه در فضای نمایشگاه، گفت: جهت رفاه حال و رضایت شهروندان، غرفهداران از ساعت 15 بعد از ظهر روز آخر برگزاری نمایشگاه، یعنی روز جمعه 13 اردیبهشت،اقلام موجود در غرفه های خود را با قیمت مناسب برای فروش ارائه می کنند، تا علاوهبر جلوگیری از آسیب های ناشی از بازگرداندن گیاهان به مبدأ و ممانعت از وارد آمدنضرر و زیان به تولیدکنندگان کشورمان، امکان خرید گل و گیاه با قیمت منصفانه نیزبرای شهروندان فراهم شود.

 

منبع: روابط عمومی سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران


تاریخ خبر: 980204
اساسنامه مصوب شورایعالی نظارت مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و هلند در تیر ماه سال 1398
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش 97
اعزام هیئت تجاری به کشورهای هلند و فرانسه
آرشیو
 
 تغییر مکان موقت
اتاق بازرگانی ایران و هلند
آدرس: تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، نرسیده به استادیوم شهید شیرودی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه چهارم
شماره تلفن و فاکس: 88381349
پست الکترونیک: Info@iranholland.com


"هشدار اتاق بازرگانی ایران و هلند در خصوص سوء استفاده از نام این اتاق"
بارها مشاهده گردیده كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان سوء استفاده از عنوان "اتاق بازرگانی ایران و هلند"، اقداماتي انجام داده اند كه لزوماً مورد تأييد این اتاق نيست.
برهمين اساس، شايسته است در مورد صحت و اصالت فراخوان‌هاي مختلفي كه درباره اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن که تحت نام "اتاق بازرگانی ایران و هلند" و يا با ادعاي همكاري این اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام به عمل آید. لازم به یادآوری است سوء استفاده از نام "اتاق بازرگانی ایران و هلند" قابل پيگيري حقوقي بوده و استفاده از این حق برای اتاق محفوظ می باشد.تبلیغات
 فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
تماس با ما - عضویت آنلاین

کلیه حقوق وب سایت، برای اتاق بازرگانی ایران و هلند محفوظ می باشد. استفاده از مطالب وب سایت، پیگرد قانونی دارد
طراح: روزبهان یوسفی