اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
 
برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 تا 13 اردیبهشت ماه با حضور شرکتهایی از هلند
برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 تا 13 اردیبهشت ماه با حضور شرکتهایی از هلند

اطلاعیه ها

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 تا 13 اردیبهشت ماه با حضور شرکتهایی از هلند

به گزارش شهرنوشت، علی محمد مختاری، مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضایسبز شهر تهران با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکیو صنایع وابسته از روز یکشنبه 8  اردیبهشتماه با حضور بیش از260 تولیدکننده داخلی در زمینهگل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته و بیش از 17 شرکت خارجی و نمایندگان آنها ازکشورهای آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، اتریش، ترکیه، ارمنستان، روسیه و سوئیسآغاز به کار خواهد کرد، اظهار کرد: این نمایشگاه ساعت 11:30 صبح روز یکشنبه، هشتماردیبهشت در مجتمع نمایشگاهی گفتگو، واقع در ضلع جنوبی بوستان گفتگو آغاز به کارکرده و تا روز جمعه 13 اردیبهشتاز ساعت 10 صبح الی 21 برپا خواهد بود و شهروندانمی توانند جهت بازدید همه روزه در این ساعات به نمایشگاه مراجعه کنند.

 

وی ادامه داد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان گل های شاخه بریده، گیاهانآپارتمانی و فضای باز، لوازم و ادوات باغبانی و انواع گلدان و ... حضور خواهندداشت و آخرین دست آوردهای خود را به نمایش می گذارند.  

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران با اشاره به اینکهترویج فرهنگ گیاه پروری و فضای سبز و جلب مشارکت های مردمی و ترغیب بازدیدکنندگانبه نگهداری و پرورش گل و گیاه و آشنایی آنان با گونه های متنوع گیاهی از اهدافبرگزاری نمایشگاه های گل و گیاه است، عنوان کرد: پیرو برگزاری این نمایشگاه ها،شاهد تحولاتی مثبت در صنعت گل وگیاه کشور و انسجام بیشتر تولیدکنندگان داخلی درارتقاء کیفیت تولیدات خود نیز بوده ایم.

مختاری در خصوص برنامه های جانبی نمایشگاه گفت: پیرو استقبال چشمگیرشهروندان از راه اندازی کاروان های گل، از روز یکشنبه 8 اردیبهشت، همزمان با آغازبه کار نمایشگاه، کاروانی از احجام تزیین شده با گل های زیبا به مدت 6 روز در سطح شهرتهران به گردش در خواهد آمد.

وی با اشاره به تقاضاهای مکرر بازدیدکنندگان در نمایشگاه های پیشینبرای خرید گل و گیاه در فضای نمایشگاه، گفت: جهت رفاه حال و رضایت شهروندان، غرفهداران از ساعت 15 بعد از ظهر روز آخر برگزاری نمایشگاه، یعنی روز جمعه 13 اردیبهشت،اقلام موجود در غرفه های خود را با قیمت مناسب برای فروش ارائه می کنند، تا علاوهبر جلوگیری از آسیب های ناشی از بازگرداندن گیاهان به مبدأ و ممانعت از وارد آمدنضرر و زیان به تولیدکنندگان کشورمان، امکان خرید گل و گیاه با قیمت منصفانه نیزبرای شهروندان فراهم شود.

 

منبع: روابط عمومی سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهرانتاریخ خبر: 980204
بازدید و ورکشاپ یک روزه تخصصی دامهای بزرگ
برگزاری سمینار مهارتهای ارتباطی در صحنه تجارت بین الملل
برگزاری سمینار آموزشی پول شویی و روش های مقابله با آن
اساسنامه مصوب شورایعالی نظارت مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و هلند در تیر ماه سال 1398

آرشیو
آخرین اخبار و رویدادها
جستجوی خبری
 

آخرین اخبار و اطلاعیه ها
بازدید و ورکشاپ تخصصی دامهای بزرگ روزدوشنبه 25 آذر با حضور اعضای محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند و همچنین علاقمندان از برگزار گردیددرانتها و پس از صرف ناهار فرصت آشنایی بیشتر و تبادل نظر و بحث وگفتگو برای شرکت کنندگان محترم فراهم گردید ...
ادامه مطلب...
وزیر امور خارجه هلند با همتای ایرانی خود دیدار کرد
ادامه مطلب...


تبلیغات

 
 نشانی اتاق: تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند
تلفن تماس: 1349-8838-21-98+
پست الکترونیک: info@iranholland.com

 
نمایش سایت در زبان های دیگر: English