اتاق مشترک بازرگانی ایران و هلند
Iran-Netherlands Joint Chamber Of Commerce
 
 
25شرکت خارجی از جمله شرکتهای هلندی دستاوردهای کشاورزی خود را در شیراز عرضه می کنند
25شرکت خارجی از جمله شرکتهای هلندی دستاوردهای کشاورزی خود را در شیراز عرضه می کنند

اطلاعیه ها

25شرکت خارجی از جمله شرکتهای هلندی دستاوردهای کشاورزی خود را در شیراز عرضه می کنند


مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، عصر شنبه با بیان اینمطلب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری کشور آلمان برگزارمی شود و این کشور محصولات خود را در قالب 12غرفه عرضه می کند.

سید محمد موسوی افزود: دیگر شرکت های خارجی که در این نمایشگاه حضورخواهند داشت، متعلق به کشورهای روسیه، فرانسه، هلند، لهستان، بلژیک، ایتالیا،اسپانیا، چین و ترکیه هستند.

وی ادامه داد: معرفی و حمایت از تولید کنندگان داخلی و شرکت های دانشبنیان، فراهم آوردن زمینه ای مناسب برای هم افزایی با کشورهای مطرح و پیشگام درحوزه کشاورزی در جهان از عمده اهداف برپایی این نمایشگاه است.

موسوی، انتقال تجارب و فناوری های نوین و صادرات ماشین آلات ایرانی،خدمات و محصولات کشاورزی ایران به خارج از کشور را از دیگر اهداف این نمایشگاهبرشمرد و گفت: در این نمایشگاه تلاش شده تا با بهره گیری از تمام ظرفیت ها وامکانات به پیشرفت بخش کشاورزی کمک شود.

او گفت: این نمایشگاه در پنج سالن مسقف به وسعت 17هزار متر مربع و سههزار متر مربع فضای باز نمایشگاهی که به نمایش مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا تخصیصیافته، برپا می شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد: پیرو سفراستاندار فارس که در فروردین ماه 97 به کشور قطر انجام شد و در پی دعوت رسمی ازمسئولان ذی ربط قطر برای بازدید و حضور در نمایشگاه یاد شده، هیاتی از سوی وزارتشهرداری و محیط زیست قطر نیز در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد.

موسوی، کشاورزی را صنعتی پویا و تاثیر گذار در رونق اقتصاد کشورهادانست و گفت: ارتقای علم و فناوری در این صنعت و توجه ویژه به آن می تواند تولید بیشترمواد غذایی، محصولاتی با قیمت تمام شده پایین تر، درآمد زایی بیشتر، افزایش قدرتخرید و حتی ایجاد فرصت های اقتصادی جدید در بخش های غیر کشاورزی را در پی داشتهباشد.

وی ادامه داد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه و در روز دوم این رویداد،کارگاهی با همکاری کشور آلمان برگزار می شود و افزون بر این، برپایی 25 همایش وکارگاه آموزشی تخصصی صنعت کشاورزی نیز پیش بینی شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاریاز چهارم تا هفتم اردیبهشت 97 از ساعت 15 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های بینالمللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز برای بازدیدکنندگان برپا خواهد شد.تاریخ خبر: 970203
برگزاری سمینار آموزشی پول شویی و روش های مقابله با آن
اساسنامه مصوب شورایعالی نظارت مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و هلند در تیر ماه سال 1398
برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 تا 13 اردیبهشت ماه با حضور شرکتهایی از هلند
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

آرشیو
آخرین اخبار و رویدادها
جستجوی خبری
 
 
 نشانی اتاق: تهران، میدان هفت تیر، مفتح جنوبی، کوچه افشار، پلاک 8، طبقه 4 اتاق بازرگانی ایران و هلند
تلفن تماس: 1349-8838-21-98+
پست الکترونیک: info@iranholland.com